• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
x20xev netaha
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ttoommaass
Monday 23 April 2007 - 18:00:27 Citovat
Host
No, ja mam stejny motor i auto a rekl bych, ze me motor tahne solidne i od spodu. Navic mam ted novy zapalovaci modul a svicky.

Kamarad me take stejne auto a nethne mu od spodu. Ma ale spatne tesneni pod parohy (doufa ze jen tesneni a ne cele parohy) a nic moc vyfuk. Kdyz jsem mel tyto zavady ja, take me to od spoda netahlo. Ono to chce mi cely vyfuk na 100%, no. Jinak to ma asi vliv na tah od spodu.

No, zkuste se na to podivat z tehle stranky a treba budu mit pravdu.
_;

Tom
VB 96
X20XEV
270000km
Čelda
Monday 23 April 2007 - 18:31:07 Citovat
Host
ttoommaass napsal ...

No, ja mam stejny motor i auto a rekl bych, ze me motor tahne solidne i od spodu. Navic mam ted novy zapalovaci modul a svicky.

Kamarad me take stejne auto a nethne mu od spodu. Ma ale spatne tesneni pod parohy (doufa ze jen tesneni a ne cele parohy) a nic moc vyfuk. Kdyz jsem mel tyto zavady ja, take me to od spoda netahlo. Ono to chce mi cely vyfuk na 100%, no. Jinak to ma asi vliv na tah od spodu.

No, zkuste se na to podivat z tehle stranky a treba budu mit pravdu.
_;

Tom
VB 96
X20XEV
270000km


No v tom výfuku máš nejspíše 100% pravdu. Mě to trochu chrochtá od výfuku a zadní tlumič výfuku je total a vypadá to že je i zborcenej trochu dovnitř. Parohy jsou nový,těsnění vypadá že je O.K. ale někde to fouká u svodů.Buďto jsou někde prdlý nebo těsnění.Když nastartuju tak je to hlučnější(jako dýzl) a když se to zahřeje tak je to o dost lepší.Ještě jsem se k tomu nedostal.Dám to kámošovi do dílny a uvidím kde to funí.
tira
Monday 23 April 2007 - 19:00:14 Citovat
Host
Takze asi takhle. probehla vymena svicek, kabelu, vsech filtru, oleje, pretesnene viko hlavy, udelany komplet rozvody (to ale z duvodu, ze jsem nevedel jak bylo s autem zachazeno). Nalil jsem tam aji vsechny mozne prisady (co mi zde byly doporuceny) do palivove nadrze. A hlavne po shlednuti vykonovych grafu na Libovych strankach jsem dospel k tomu nazoru, ze odspod ten motor nijak extra tahnout nebude. Jeste teda zkouknu ten vyfuk a zajedu na diagnostiku, ale pochybuju v nejake zlepseni. Ono aspon me to nijak necuka, jde to pekne do otacek a podle videjka co jsem videl na YouTube, kde si nekdo nahraval zrychleni sve VeBe, bych rekl ze to je tak srovnatelne.
Ale jeste teda poradne zkouknu ten vyfuk
WOKAC
Tuesday 24 April 2007 - 11:34:20 Citovat
Host
No šak práve otáčky žerú ále šak čo no nejako sa musíme snažiť vtlačiť do limitov ...
Brzda
Monday 24 September 2007 - 01:58:01 Citovat
Host
Něco na ošetření a čištění motoru.
Odkaz _;
Odkaz
P.S.
Tuesday 16 October 2007 - 16:37:16 Citovat
Host
Zdravim já vlastnim sice 1,6 74KW 96KU ale pul roku sem válčil s podobným problémem odspoda to jelo až od 3000OT vyměnil sem kde co až mi jeden poradil skontrolovat rozvody byli špatně nasazený a to o 2 zuby!!! Rozvody sme vyměnili a správně sesadili auto šlape jak hodinky tahá od 1500ot.

Anonymní
Monday 20 November 2023 - 23:32:03 Citovat
Host
Ket slapnem na plin tak mi auto vipne pocas jazdi

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1432 sec,0.1123 z toho dotazů.